Aneta Juříková fotografie

Vánoční minifocení

Vánoční minifocení je skvělá příležitost nechat se vyfotit u profesionálního fotografa s nádhernou vydekorovanou vánoční scénou. Fotografie jsou perfektním dárkem pod stromeček především pro prarodiče, rodinu nebo i jen tak pro sebe na památku.

Přijďte se vyfotit s vašimi dětmi nebo sourozenci. Vítáni jsou také vaši čtyřnozí miláčci.
Na focení je potřeba se předem objednat na přesný čas.

[…]

Předsvatební Klárka & Oto

Předsvatební focení Brno, Uherské Hradiště

Předsvatební focení – fotograf Brno, Uherské Hradiště

Krásné předsvatební focení s Klárkou a Otou – udělali jsme si příjemnou procházku kolem jezer, povídali jsme si o svatbě a fotili. Takhle jednoduché to je! I když mi oba tvrdili, že se neradi fotí a že jim to vůbec nejde, vzešly z toho tyhle přenádherné fotky. A já to říkám neustále, že fotogenický je každý a není vůbec důvod se toho bát – prostě jste spolu, užíváte si krásný den a povídáme si.

Chtěli byste taky takové fotky? Napište mi!

Atelier SVATKA 2020

Focení nové kolekce Atelier SVATKA mě moc bavilo. I když je tato disciplína mnohem vyčerpávající, než by se mohlo zdát, s celým týmem jsme si to užili naplno. Výsledek klapl na jedničku, řekla bych. A tak se můžu pyšnit svým prvním katalogem svatebních šatů vůbec!

PF 2020

Přeji všem jenom to nejlepší v novém roce 2020! Moc se těším na všechnu tu lásku a lidské příběhy, které budu moci zachytit na fotografiích a uchovat navždy 

Mrazivá romantika na zahradě

Kateřina s Davidem si přáli uvolněnou atmosféru a hlavně fotit na jejich zahradě za domem. A já jsem jenom pro! Při focení má být zábava a nejlepší vzpomínky jsou vždycky ty pravé. Takže zablbnout se svými dětmi a prostě si užít čas společně strávený na svém nejoblíbenějším místě, tak vznikají skvělé fotky, které budou vždy hřát u srdce.

Podzimní rodinkování

Barevný podzim je skvělá roční doba na focení celé rodiny, obzvlášť když pak můžou fotografie skvěle posloužit jako vánoční dárek.

Zasnoubení

Když se moje blízká kamarádka zasnoubila, neváhali a objednali se u mě na zásnubní focení. Skvělá příležitost jak si uchovat vzpomínku na tohle krásné období v životě a taky dobrý způsob, jak to vlastně sdělit světu.

PF 2019

Rodinná pohoda

Krásné letní odpoledne, uvolněná přátelská atmosféra a pohodové focení. Miluji, když to probíhá přesně takhle 🙂 Žaneta s Pavlem si pečlivě připravili několik lokací, dohodli si vstup do ohrady s koňmi, připravili více druhů oblečení a Žanetka, protože je svatební floristka, si také připravila nádhernou kytici. Pak už to zkrátka šlo jedna báseň.

Když rozkvétá láska

06

Miladka s Davidem, výplod jejich krásné lásky a jedno z nejpohádkovějších období v roce. S těmito dvěma jsem zažila focení svatby i těhotenské focení, a tak jsme to skvěle zvládli i do třetice všeho dobrého…