Aneta Juříková fotografie

Jak se připravit na rodinné/těhotenské focení

Rodinná fotografie, těhotenské fotografie, fotograf rodin

Rodinné fotografie v čtyřech ročních obdobích

Nechat vyfotit svou rodinu nebo těhotenské bříško u profesionálního fotografa je vhodné v průběhu celého roku. Každé roční období má svoje nezaměnitelné kouzlo, jen je třeba to dobře naplánovat a s tím já vám moc ráda pomůžu.

Jak se připravit v různou roční dobu, co si obléct, aby fotky vypadaly krásně vyladěně a kdy je vlastně ta nejlepší doba na focení se dozvíte v tomto článku.

[…]

Vánoční minifocení 2020

Vánoční minifocení je skvělá příležitost nechat se vyfotit u profesionálního fotografa s nádhernou vydekorovanou vánoční scénou. Fotografie jsou perfektním dárkem pod stromeček především pro prarodiče, rodinu nebo i jen tak pro sebe na památku.

Přijďte se vyfotit s vašimi dětmi nebo sourozenci. Vítáni jsou také vaši čtyřnozí miláčci.
Na focení je potřeba se předem objednat na přesný čas.

[…]

Podzimní focení na zahradě

Kateřina s Davidem si přáli uvolněnou atmosféru a hlavně fotit na jejich zahradě za domem. A já jsem jenom pro! Při focení má být zábava a nejlepší vzpomínky jsou vždycky ty pravé. Takže zablbnout se svými dětmi a prostě si užít čas společně strávený na svém nejoblíbenějším místě, tak vznikají skvělé fotky, které budou vždy hřát u srdce.

[…]

Podzimní rodinné focení

Barevný podzim je skvělá roční doba na focení celé rodiny, obzvlášť když pak můžou fotografie skvěle posloužit jako vánoční dárek.

[…]

Rodinná pohoda

Krásné letní odpoledne, uvolněná přátelská atmosféra a pohodové focení. Miluji, když to probíhá přesně takhle 🙂 Žaneta s Pavlem si pečlivě připravili několik lokací, dohodli si vstup do ohrady s koňmi, připravili více druhů oblečení a Žanetka, protože je svatební floristka, si také připravila nádhernou kytici. Pak už to zkrátka šlo jedna báseň.

[…]

Když rozkvétá láska

06

Miladka s Davidem, výplod jejich krásné lásky a jedno z nejpohádkovějších období v roce. S těmito dvěma jsem zažila focení svatby i těhotenské focení, a tak jsme to skvěle zvládli i do třetice všeho dobrého…

[…]

Těhotenské focení

Těhotenské fotografie Uherské Hradiště, Brno

Těhotenské fotky fotím v přírodě ve všední dny při západu slunce, tedy ve večerních hodinách. Pokud nám počasí na domluvený termín nepřeje, domluvíme si spolu termín náhradní. Focení trvá cca 1 hodinu, výsledkem je 15 upravených fotografií, které vám zašlu prostřednictvím internetové galerie ve velikosti pro tisk i pro web.

[…]