Aneta Juříková fotografie

Vánoční focení 2022 Uherské Hradiště – Veselí nad Moravou

Vánoční focení Uherské Hradiště

Vytvořím vám na vánočním focení vzpomínku na to nejkrásnější období roku, o jaké jste vždycky snili. Přijďte nasát vánoční atmosféru a odneste si dechberoucí fotografie plné světla.

Vánoční focení je skvělá příležitost nechat se vyfotit u profesionálního fotografa s nádhernou vydekorovanou vánoční scénou. Fotografie jsou perfektním dárkem pod stromeček především pro prarodiče, rodinu nebo i jen tak pro sebe na památku.

Přijďte se vyfotit s vašimi dětmi nebo sourozenci. Vítáni jsou také vaši čtyřnozí miláčci.
Na focení je potřeba se předem objednat na přesný čas – rezervační formulář termínů najdete v článku níže.

[…]

Rodinné focení v babím létě

Rodinné focení Uherské Hradiště babí léto

Nádherné rodinné focení s malým dítkem a štěňátkem na mé nejoblíbenější lokaci. Tohle místo miluju opravdu celým srdcem a je neuvěřitelné, kolik krásných zákoutí nabízí. Místo se nachází kousek od Uherského Hradiště a je tak ideální pro všechny ze Zlínského kraje.

[…]

Těhotenské focení v kvetoucím sadu

Těhotenské focení v kvetoucím sadu Uherské Hradiště

Úžasné těhotenské focení s krásným párem v mém oblíbeném kvetoucím sadu u Uherského Hradiště. Andrejka využila také možnost zapůjčení bílých svatebních šatů, které na focení nabízím zdarma, a stala se překrásnou vílou v záplavě květů. A jaké další šaty si u mě můžete na focení zdarma zapůjčit, a spoustu dalších tipů jak se připravit na focení můžete vidět tady: Jak se připravit na rodinné focení.
A jak to těmto dvěma nastávajícím rodičům slušelo se mrkněte v článku.

[…]

Těhotenské focení Brno

Těhotenské focení Brno

S Kamčou a Petrem jsme se na těhotenské focení v Brně sešli na začátku jara, kdy ještě příroda spala. Zvolila jsem proto prostředí s jehličnatými stromy, které se ročním obdobím nijak nepodřizují a vypadají tak skvěle v každou dobu.

[…]

Rodinné focení v ateliéru ve Zlíně

Rodinné focení v ateliéru ve Zlíně

Když je venku sychravo, tak je úplně nejlepší se na focení schovat do tepla ateliéru. A naštěstí už v dnešních ateliérech nenajdete jen bílá nebo černá pozadí, ale naopak uvidíte útulný prostor plný světla, květin a stylového nábytku. A na takovém příjemném místě pak vznikají takovéto uvolněné něžné a láskyplné fotky. A když byla tato rodinka ještě těhotná, tak na jejich těhotenské fotky se můžete mrknout tady: Jarní těhotenské focení v rozkvetlém sadu.

[…]

Jak se připravit na rodinné/těhotenské focení

Rodinná fotografie, těhotenské fotografie, fotograf rodin

Rodinné fotografie v čtyřech ročních obdobích

Nechat vyfotit svou rodinu nebo těhotenské bříško u profesionálního fotografa je vhodné v průběhu celého roku. Každé roční období má svoje nezaměnitelné kouzlo, jen je třeba to dobře naplánovat a s tím já vám moc ráda pomůžu.

Jak se připravit v různou roční dobu, co si obléct, aby fotky vypadaly krásně vyladěně a kdy je vlastně ta nejlepší doba na focení se dozvíte v tomto článku.

[…]

Vánoční minifocení 2021 ve Veselí nad Moravou

Vánoční minifocení ve Veselí v kavárně V Parku se v roce 2021 neslo v duchu luxusního boho stylu. Nechyběl vánoční strom, spousta dárečků, nespočet dekorací a stylových hraček a stovky světýlek. Dětská očka se při příchodu do ateliéru nad kavárnou rozsvítila nadšením. Jak vypadaly fotky z tohoto focení se můžete podívat v článku.

[…]

Těhotenské focení Brno

Těhotenské focení Brno

Jedno krásné pozdně letní těhotenské focení v Brně.

[…]

Letní těhotenské focení

těhotenské focení Uherské Hradiště, těhu focení, rodinné fotografie

 

[…]

Letní rodinné focení

rodinné focení, rodinný fotograf, fotografování rodin Uherské Hradiště, Zlín

 

[…]