Aneta Juříková fotografie

Rodinné večerní focení Uherské Hradiště

Rodinné focení Uherské Hradiště, rodinné focení Zlín, rodinné fotografie, rodinné momentky, focení rodiny, focení dětí

Letní večerní rodinné focení na mém oblíbeném místě v okolí Uherského Hradiště. I když to bylo jedno z náročnějších focení, protože se malý hrozně nerad fotí, všechno se nám podařilo opravdu na jedničku. Na lokaci jsme zůstali i po západu slunce a využili na další fotky modrou hodinku. Pokud ale vaše dítko chodí brzy spát a k večeru bývá nervózní, je lepší nechat focení buď na jaro, nebo naopak na podzim, kdy sluníčko zapadá o poznání dříve. V dlouhé letní dny fotím běžně až do 21 hodiny a je potřeba na to myslet. A jak dopadlo toto krásné srpnové focení se mrkněte v článku.

[…]

Těhotenské focení ve Veselí nad Moravou

Těhotenské focení Veselí nad Moravou, těhotenské focení Uherské Hradiště, těhu focení, těhotenské fotografie, podzim

Klárka s Otou už se mnou absolvovali několik focení. Prvně jsme se setkali u předsvatebního (na jejich předsvatební focení se můžete mrknout TADY), pak jsem jim fotila krásnou svatbu (ke zhlédnutí TADY) a teď přišlo na řadu těhotenské focení. Focení jsem naplánovala ve Veselí nad Moravou. Protože chtěli Klárka s Otou fotit spíš venku, ale na konci listopadu už bylo barevné listí téměř pryč, tak jsem hledala přírodu, která před zimou nevypadá tak smutně. A díky teplému sluníčku nám nakonec ani nebyla vůbec zima. Jaké lokace jsem vybrala a jak nám focení dopadlo se mrkněte v článku.

[…]

Těhotenské focení v ateliéru Zlín

Těhotenské focení Uherské Hradiště, Zlín, těhotenské foto, těhu fotografie, těhotenské fotografie, těhotenské focení v ateliéru, těhotenské focení v interiéru

Těhotenské focení v ateliéru je skvělou volbou, když počasí nepřeje. Pokud se vám nechce mrznout v únoru v lese. Nebo když máte třeba trochu komplikovanější těhotenství a je pro vás bezpečnější fotit se v teple a v klidu. Pokud máte zájem o intimnější fotky ve spodním prádle. Nebo pokud vás třeba jen fotky v interiéru zaujmou, ve všech těchto případech je podle mě těhotenské focení v ateliéru skvělou volbou. Na focení nabízím luxusní krajkový plášť zdarma k zapůjčení (možnost nakombinovat i s další poloprůhlednou sukní přes bříško a nohy). A jako novinku mám pro vás zdarma k zapůjčení také saténový župánek a saténovou košilku. A jak vypadá takové těhotenské focení v ateliéru se podívejte v článku.

[…]

Vánoční focení 2022 Uherské Hradiště – Veselí nad Moravou

Vánoční focení Uherské Hradiště

Vánoční focení Uherské Hradiště

Vytvořím vám na vánočním focení vzpomínku na to nejkrásnější období roku, o jaké jste vždycky snili. Přijďte nasát vánoční atmosféru a odneste si dechberoucí fotografie plné světla.

Vánoční focení je skvělá příležitost nechat se vyfotit u profesionálního fotografa s nádhernou vydekorovanou vánoční scénou. Fotografie jsou perfektním dárkem pod stromeček především pro prarodiče, rodinu nebo i jen tak pro sebe na památku.

Přijďte se vyfotit s vašimi dětmi nebo sourozenci. Vítáni jsou také vaši čtyřnozí miláčci.

[…]

Rodinné focení v babím létě Uherské Hradiště

Rodinné focení Uherské Hradiště babí léto

Nádherné rodinné focení s malým dítkem a štěňátkem na mé nejoblíbenější lokaci. Tohle místo miluju opravdu celým srdcem a je neuvěřitelné, kolik krásných zákoutí nabízí. Místo se nachází kousek od Uherského Hradiště a je tak ideální pro všechny ze Zlínského kraje.

A jak se připravit na focení s dítkem a třeba i s pejskem se mrkněte u mě v článku TADY.

[…]

Těhotenské focení v kvetoucím sadu Uherské Hradiště

Těhotenské focení v kvetoucím sadu Uherské Hradiště

Úžasné těhotenské focení s krásným párem v mém oblíbeném kvetoucím sadu u Uherského Hradiště. Andrejka využila také možnost zapůjčení bílých těhotenských šatů, které na focení nabízím zdarma, a stala se překrásnou vílou v záplavě květů. A jaké další šaty si u mě můžete na focení zdarma zapůjčit, a spoustu dalších tipů jak se připravit na focení můžete vidět tady: Jak se připravit na rodinné focení.
A jak to těmto dvěma nastávajícím rodičům slušelo se mrkněte v článku.

[…]

Těhotenské focení Brno

Těhotenské focení Brno

S Kamčou a Petrem jsme se na těhotenské focení v Brně sešli na začátku jara, kdy ještě příroda spala. Zvolila jsem proto prostředí s jehličnatými stromy, které se ročním obdobím nijak nepodřizují a vypadají tak skvěle v každou dobu.

[…]

Rodinné focení v ateliéru ve Zlíně

Rodinné focení v ateliéru ve Zlíně

Když je venku sychravo, tak je úplně nejlepší se na focení schovat do tepla ateliéru. A naštěstí už v dnešních ateliérech nenajdete jen bílá nebo černá pozadí, ale naopak uvidíte útulný prostor plný světla, květin a stylového nábytku. A na takovém příjemném místě pak vznikají takovéto uvolněné něžné a láskyplné fotky. Focení probíhá v ateliéru ve Zlíně a je vhodné pro rodinné, těhotenské i párové fotky.

[…]

Jak jsem fotila těhotenské fotky v Holandsku

Těhotenské focení Uherské Hradiště, těhu focení, těhotenské fotografie, podzim

Když mě moje nejlepší kamarádka požádala, abych jí vyfotila těhotenské fotky, samozřejmě jsem vůbec neváhala. I když jsem musela nasednout na letadlo a odletět za ní do Holandska.

[…]

Jak se připravit na rodinné/těhotenské focení

Rodinná fotografie, těhotenské fotografie, fotograf rodin

Rodinné fotografie v čtyřech ročních obdobích

Nechat vyfotit svou rodinu nebo těhotenské bříško u profesionálního fotografa je vhodné v průběhu celého roku. Každé roční období má svoje nezaměnitelné kouzlo, jen je třeba to dobře naplánovat a s tím já vám moc ráda pomůžu.

Jak se připravit v různou roční dobu, co si obléct, aby fotky vypadaly krásně vyladěně a kdy je vlastně ta nejlepší doba na focení se dozvíte v tomto článku.

[…]