Aneta Juříková fotografie

REFERENCE


Reference

Klára & Martin

"Moc děkujeme! Fotky jsou... Vlastně ani nevím, co na ně říct. Nádhera, bomba, skvělé! Ta atmosféra, která se ti podařila zachytit v rámci celého dne, od rána až do noci, zachycuje. přesně to, jaký ten den byl. Vážím si toho, že jsi nám vyšla vstříc a zůstala s námi i nad rámec tvých svatebních balíčků a vytvořila nám tak „balíček“ na míru. Den byl dlouhý, a náročný pro všechny, ale my si ho užili, a věřím, že i všichni co byli ten den s námi.

Jsem vděčná, že jsme si Tě vybrali jako svatební fotografku. Ne nadarmo se říká, že na výběru fotografa by si měl člověk dát záležet. Fotky jsou to, co po tom celém dni zůstane, a my, díky Tobě, máme krásnou vzpomínku na celý život. Musím říct, že jsi opravdový profesionál. To, kam ses vypracovala a jakou odvádíš práci, je neskutečné (a že Tvou práci už několik let sleduji) - od předsvatební schůzky, přes samotné focení ve svatební den, až po finální prezentaci fotek. Jde vidět, že si dáváš záležet. Jako klient to velmi oceňuji."


Nikola & Ondřej

"Ani nevím, co přesně napsat, čekali jsme, že tvoje fotky budou super ale moc slov jak poděkovat a vyjádřit náš úžas nenacházím. Jedním slovem obrovská nádhera a preciznost práce. Nádherné momentky které přesně zachycují pro nás důležité momenty. Extrémně se na nás přenesla znovu atmosféra toho dne jakoby jsme tam znovu byli.

Ještě jednou hrozně velké díky. Moc pro mě osobně znamená pocit dobře investovaných peněz do člověka, který takto kvalitně odvádí svou práci a vědomí, že jsme si pro náš den vybrali toho nejlepšího.

Měj se zatím krásně Anet a věřím, že na naší svatbě jsme se neviděli naposled. Za kvalitou se vyplatí cestovat a rádi se za tebou zastavíme někdy znovu."

Reference

Reference

Alice & Daniel

"Když jsme s manželem hledali svatební fotografku, věděli jsme, co chceme. Upřímné, nestrojené fotky, které budou vyjadřovat dané momenty, ne jen pózy. Když jsme čirou náhodou na svatebním veletrhu potkali Anet, hned jsme věděli, že je přesně ta fotografka, kterou si přejeme mít na svatbě. Již tam nám Anet velmi sedla svou povahou a svým stylem práce. Tak nádherné fotky, ze kterých srší emoce jsme ještě neviděli. S Anet byla domluva skvělá, odpověděla na naše dotazy, poradila nám a ve svatební den to bylo jako mít tam kamarádku navíc. Občas jsme ani nevěděli, že Anet zmizela a fotila. Podařilo se jí zachytit momenty, ke kterým se budeme dokonce života vracet. Zachytila nás takoví, jací sme. Až se za 15 let podíváme na fotky ze svatby, uvidíme naše osobnosti, emoce a štěstí, které jsme prožívali. Takové fotky pro nás mají nevyčíslitelnou hodnotu.
Anet, ještě jednou moc děkujeme. Zvěčnila jsi jeden z našich nejkrásnějších dní. To tě pro nás dělá nezapomenutelnou."


Petra & Aleš

"Když jsem si vybírala svatebního fotografa, chtěla jsem někoho kdo zachytí atmosféru toho velkého dne a nebudeme mít jen hromadu „aranžovaných fotek” nás dvou. Dle tvých fotek jsem věděla, že ty pro mě budeš tím pravým člověkem. A upřímně mužů říct, že jsi předčila veškeré mé očekávání! Viděla jsem zatím “jen” pár fotek, ale stačilo to k tomu abych brečela jako malá holka. Prohlížela jsem fotky se slzami v očích a nejšťastnějším pocitem u srdce stále dokola!!!
Neumím ani vyjádřit jak moc ti DĚKUJI!!!!! Jsi skvělá ❤️"

Reference

Reference

Pavlína & Tomáš

„Fotky jsou naprosto dokonalé, plné atmosféry, emocí a krásně zachycují kouzlo okamžiku. Nejenom, že splnily naše očekávání, ale v mnoha ohledech jej předčily. Kudy budeme chodit, tudy tě budeme chválit a doporučovat. Při prohlížení fotek jsme si opakovaně mohli prožít smích, dojetí a štěstí našeho velkého dne. Znovu musíme vychválit i tvůj jemný a lidský přístup při samotném focení nejenom k nám, ale i k ostatním svatebčanům, kteří nám sami toto řekli po svatbě.“


Lucie & Jakub

"Velmi děkujeme Anetce Juříkové za zcela profesionální, ale přitom lidský přístup. Dokáže zachytit emoce, kouzlo okamžiku a vycítit správné momenty pro fotografii.
Jsme s ní spokojeni tak, že se na ni opakovaně obracíme. Můžeme ji vřele doporučit."

Reference

Reference

Klára & Lukáš

"Jsem moc ráda, že jsem zvolila Anetku jako naši svatební fotografku. Já i muž nejsme typ lidí, kteří by se rádi fotili a někde pózovali, ale u Anetky to není vůbec potřeba. Ona tam prostě někde je, ani ji nevidíte, a dělá krásné fotky. Když tak nad tím přemýšlím, znám velmi málo tak příjemných a ochotných lidí, kteří zároveň nabízí opravdu velmi luxusní služby. Jsem velmi spokojená s celým svatebním dnem a z velké části je to díky Anetce. Díky, že jsi tam byla s námi!"


Zuzana & Bronislav

„Děkujeme Anetce, že byla naší fotografkou během našeho svatebního dne. Profesionální přístup, nápady, celkový přístup z její strany byl na 1* a jako bonus perfektní rosnička. Rozhodně doporučujeme a přejeme mnoho úspěchů a spokojených zákazníků do dalších let.“

Reference

Reference

Milena & Martin

„Anetko, ty fotky jsou taaaaaaak nádherné, že když jsem je poprvé viděla, skutečně jsem se vrátila v čase! Je z nich cítit tolik emocí! Radost toho úžasného dne doslova sálá z každé fotky. A úžasně jsi zachytila mého otce. Já vůbec netušila, že byl až tak moc naměkko. Takhle jsem ho snad ještě neviděla. Moc děkujeme, že jsi byla s námi a že jsi zvěčnila jeden z našich nejkrásnějších dnů v životě zrovna TY! Klobouk dolů před tvým talentem.“