Aneta Juříková fotografie

Často kladené dotazy


Jak byste popsala svůj fotografický styl?

Svoje fotky bych popsala jako nadčasové, romantické, intimní, upřímné, s trochou dramatické atmosféry, která je pro moje fotky typická. Nefotím trendy, ale vaše vzpomínky a chci, abyste za 20 let přesně věděli, jakými barvami a atmosférou jste byli ve svůj krásný den obklopení.
Svatební den fotím převážně reportážně, zachycuji momentky a emoce. Když nastane čas na portrétní focení, hledám pro vás to nejkrásnější světlo, místo s intimní atmosférou, aby mohly vzniknout úžasné romantické snímky. Ráda vás nasměruji, poradím jak si stoupnout, ale ne zase tolik, abyste se cítili být příliš naaranžovaní.

Fotíte svatby pouze v Brně, nebo jezdíte i dál?

Ráda přijedu na vaši svatbu i do větší dálky. Nejčastěji se pohybuji v okolí Brna a Uh. Hradiště, ale pravidelně jezdím také na Pálavu, nebo do Olomouce. Přijedu za vámi i na Ostravsko a za zajímavými svatbami za vámi přijedu i do Čech.

Je možné se s vámi před svatbou sejít osobně?

Určitě, moc ráda se s vámi setkám, abychom se mohli trochu poznat. S klienty se scházím buď v Brně na Lidické, nebo v Uherském Hradišti. Můžeme probrat vaše dotazy, popovídat si o svatebním dni a můžete si v klidu osahat a prolistovat krásné luxusní fotoknihy, jejichž tvorbu svým klientům nabízím. Pokud jste z daleka, můžeme si zavolat přes videohovor.

Jak dlouho dopředu si musíme objednat svatební fotografování?

Ideálně co nejdříve je to možné, svatební termíny se rychle plní. Čím dříve se ozvete, tím větší je šance, že zrovna váš termín bude volný.

Co všechno bychom měli uvést u poptávky na svatební termín?

Určitě je nejdůležitější termín a místo svatby. Dále vaše jméno, telefonní číslo, vaše představy o průběhu svatebního dne a cokoliv, co byste se mnou chtěli sdílet.

Berete si rezervační poplatek?

Ano, pro platnou rezervaci svatebního termínu si účtuji první platbu 7000,-Kč, která je při zrušení termínu z vaší strany nevratná.

Nabízíte i svatební fotoknihy?

Samozřejmě! Svatební fotokniha je skvělým zhodnocením vašeho svatebního dne, všech příprav, finančních výdajů a hlavně vašich vzpomínek. Více o fotoknihách se můžete dočíst v sekci Vaše investice do vzpomínek.

Co když se před objektivem necítíme dobře?

To je naprosto v pořádku. Během portrétního focení vám poradím co a jak, abyste se mohli věnovat sobě navzájem a nemuseli přemýšlet kam s rukama, focení si užili a zároveň na fotografiích vypadali skvěle! A během obřadu a jiných emotivních chvílích dne o mě nejspíš nebudete vůbec vědět.

Je třeba vás na svatbě nakrmit?

Ano prosím. Nepotřebuji pětichodové menu, ale ráda si dám teplou polévku a hlavní jídlo na zasycení. Určitě nepotřebuji nutně sedět u svatební tabule, bohatě mi postačí stůl a židle, kde si můžu v klidu složit svoje věci a trochu si odpočinout, zkontrolovat si techniku, vyměnit baterie.

Fotíte i jiné věci než svatby?

Na svatby se specializuji, ale ráda fotím všechno, kde je láska. Vaše rande, zásnuby nebo předsvatební focení. Těhotenské, rodinné focení. Občas také focení s vašimi milovanými domácími mazlíčky. A také je se mnou možné se domluvit na focení křtin vašich miminek.