Aneta Juříková fotografie

Vaše investice do vzpomínek


Investujte do svých vzpomínek

Vaše fotografie, vzpomínky, si zaslouží jen to nejlepší a nechat je pouze ležet zapomenuté na USB není správné. Udělejte investici do svých vzpomínek a nechte je zářit na efektním papíru ucelené ve velké luxusní knize, která znovu a znovu převypráví příběh vašeho dne vám i vašim blízkým, vašim dětem, vnoučatům, a dalším generacím.
Ručně vyráběné fotoknihy s důrazem na detail a pečlivé zacházení jsou pro vaše fotografie tím pravým. Fotky se tisknou na prémiový fotopapír s extra silnými listy a vkládají do luxusních desek potažených plátnem nebo semišem.

Vaše investice do vzpomínek

Jaké jsou možnosti?

Jaké jsou typy fotoknih a co všechno v nich můžete mít? Tvořím fotoknihy ve dvou velikostech, menší 20x20cm a velkou 30x30cm (při prohlížení tedy vidíte úžasnou plochu ve velikosti 60x30 cm). Knihy mají extra silné listy (s gramáží 700g/m2), díky čemuž je kvalita fotoknihy naprosto ohromující. Povrch listů je matný a příjemný na dotek.
Fotoknihu také doplňuji stylovou ražbou s vašimi jmény nebo datem svatby. Ražba může být zlatá, stříbrná, nebo bezbarvá. Další možností je nechat si na knihu vygravírovat například váš symbol, obrázek ze svatebního oznámení nebo cokoliv, co váš velký den nějak charakterizuje.
Obal fotoknihy může mít velkou spoustu variant - k dispozici jsou plátna různých barev, nebo hluboce matný semiš, který vaší knize dodá punc jedinečnosti. Vzorník potahových materiálů si můžete v klidu prohlédnout a osahat na osobní schůzce se mnou.
Další jedinečnou službou je nechat si na knihu vyrobit luxusní box ze stejného materiálu jako je vaše kniha a ochránit ji tak před prachem, vlhkem a jinými vlivy na dlouhá desetiletí. Protože přesně tak bude vaše výjimečná fotokniha sloužit - dlouhá desetiletí a klidně i staletí.

Vaše investice do vzpomínek

Vaše investice

LAYFLAT FOTOKNIHA 30x30cm
Fotokniha s dokonale zapuštěnou plochou vazbou, deskami potaženými plátnem nebo semišem a osobním gravírováním nebo ražbou pojme cca 100 fotografií.

LAYFLAT FOTOKNIHA 20x20cm
Fotokniha s dokonale zapuštěnou plochou vazbou, deskami potaženými plátnem nebo semišem a osobním gravírováním nebo ražbou pojme cca 50 fotografií.

PARENTS BOOK SET
Luxusní set 3 totožných knih pro novomanžele a jejich rodiče. Set obsahuje jednu fotoknihu ve formátu 30x30cm a dvě úplně shodné fotoknihy ve formátu 20x20cm. Celý set tak dostanete ve zvýhodněné ceně.

LUXUSNÍ BOX NA KNIHU
Krásný pevný box vytvořený na míru pro vaši knihu. Box je potažený stejným materiálem jako fotokniha a je možné jej opatřit i ražbou, a to buď na hřbetu, nebo zepředu na obálce. Chrání vaši knihu a celému albu dodává ještě luxusnější dojem.

Vaše investice do vzpomínek

Často kladené otázky


Jak dlouho trvá výroba knihy?

Výroba trvá dle mé vytíženosti i dle vytíženosti tiskárny. Zpravidla však cca 5 týdnů. V době před Vánoci se však dodací doba výrazně prodlužuje a pokud knihu chcete pod stromeček, je třeba si ji objednat nejpozději na začátku října.

Můžeme si do fotoknihy vybrat fotky sami?

Ano, je to nejlepší řešení. Po svatbě ode mě obdržíte online galerii se všemi svatebními fotografiemi, ve které se dají jednoduše tvořit seznamy oblíbených/vybraných fotek. Zaklikáním srdíček si tak vytvoříte svůj seznam fotek, které byste do knihy chtěli umístit a dáte mi vědět, že už máte výběr hotový. To je vše!

Můžeme si říct, co chceme na knihu vygravírovat?

Ano. Standardně dělám na knihu ražbu Jméno & Jméno. Můžete si však sami určit, co chcete na knihu gravírovat.

Můžeme si objednat i více kusů? Pro nás a pro rodiče?

Ano, můžu vám vyhotovit několik knih, nebo můžete zvolit výhodný Parents book set.

Můžeme se podívat, jak bude kniha vypadat, než ji pošlete do tisku?

Ano, knihu posílám klientům ke schválení, můžete se na ni tedy podívat dříve, než ji odešlu do tisku.

Můžeme nechat výběr fotek do knihy na vás?

Po domluvě ano, ale dodací llhůta se tak výrazně prodlouží a v některé měsíce roku to není kvůli časové vytíženosti možné vůbec.