Aneta Juříková fotografie

Svatba Villa Dom Carli

Svatba Villa Dom Carli

Svatba ve Villa Dom Carli má nezaměnitelnou atmosféru Toskánska a z vašeho velkého dne se tak stane absolutně jedinečný den v životě. Pokud jste snili o svatbě v luxusní italské vile, je pro vás Villa Dom Carli to pravé.

[…]

Svatba Vinařství U Kapličky Zaječí

Svatba Vinařství U Kapličky Zaječí

Svatba ve Vinařství U Kapličky v Zaječí může být opravdu skvělá volba. Toto svatební místo na Pálavě ocení nejen milovníci výborného vína. Ale také všichni, kdo mají rádi krásnou přírodu a vinařskou atmosféru.
A jak by třeba i vaše svatba ve Vinařství U Kapličky mohla vypadat se mrkněte v článku.

[…]

Skvělé místo na svatbu

Skvělá místa na svatbu - Aneta Juříková fotografie

Chtěla bych vám ukázat nejedno skvělé místo na svatbu, kde jsem měla tu možnost fotit. A rozhodně jsem byla nadšená. Takže jestli jste zrovna ve fázi, kdy nějaké místo na svatbu hledáte, nebo vás svatební místa prostě jen zajímají, určitě mrkněte na článek.

[…]

Magická noční svatba

Noční svatba, svatba v noci, svatba pod hvězdami, focení v noci, večerní svatba, noční obřad, večerní obřad, svatební noční obřad, svatební fotograf

Každá svatba je něčím jedinečná. I ta zdánlivě nejobyčejnější, protože to pravé kouzlo jí dodáte vy a vaše osobnost, kterou do svého svatebního dne promítnete. Nicméně občas se ke mně dostanou opravdu nevšední svatební nápady a přání. A přesně tak tomu bylo, když za mnou přišli Katka s Pájou. Celou předsvatební schůzku jsem téměř nedýchala vzrušením. Noční svatba. Dramatická. Magická. Unikátní. Nahlédněte se mnou pod roušku tmy ozářenou plamínky tisíce světýlek.

[…]

Svatba na střeše Tržnice Brno

Svatba Tržnice Brno, obřad, historické centrum

Ačkoliv jsem na prvním místě svatební fotografka, vždy mi jde o více než o generické mačkání spouště, protože vím, že zachycuji důležitý milník v příběhu vaší lásky. Pomyslný konec jedné etapy a začátek nového dobrodružství. Zároveň jsem i nejsem součástí vašeho velkého dne, jsem vlastně takový stín, což mi dává možnost všude proklouznout, pozorovat a zaznamenat vaši proměnu, jak se ze dvou stane jeden. A tak tomu bylo i na svatbě Alice a Daniela na Tržnici Brno. […]