Aneta Juříková fotografie

Podzimní rande focení v Brně

Párové focení Brno, rande focení Brno, zamilované fotky Brno, focení v Brně, předsvatební focení Brno, předsvatební fotografie Brno

Podzimní rande focení v Brně jsme se vydali fotit do nedalekého lomu. A barevné listí společně s posledními slunečními paprsky nám vykouzlily takovou nádhernou podívanou. Jak jsme si focení užili se můžete mrknout v článku.

[…]

Předsvatební focení u vody Uherské Hradiště

Předsvatební focení Uherské Hradiště

Na předsvatební focení Zuzky a Davida (jejichž svatbu můžete vidět tady: Svatba Augustiniánský dům) jsem vybrala krásnou lokaci u jezera, protože jsem si říkala, že to bude přesně pro ně. A vyšlo to naprosto úžasně. Myslím, že jsme si všichni tohle předsvatební focení maximálně užili. A i když ještě nebylo úplně horko, protože jsme fotili v květnu, zvládli to ve vodě úplně skvěle. Posuďte sami…

[…]

Předsvatební focení v kvetoucím sadu

Předsvatební focení v kvetoucím sadu Uherské Hradiště

Anusara s Tomášem (a jejich svatbu můžete vidět tady: Svatba Golf resort Jezera) si pro svoje předsvatební focení vysnili můj oblíbený kvetoucí sad. A já jsem byla moc šťastná, že jsem jim tohle přání mohla splnit. Fotky z tohoto nádherného něžného focení pak zdobily zrcadlo a okna ve svatební den a na další várku tištěných fotek jim hosté psali krásná přání. A jak jsme si předsvatební focení v záplavě jemných bílých kvítků užili se můžete mrknout v článku.

[…]

Předsvatební focení na Modré

Předsvatební focení, svatební fotograf Brno, svatební fotograf Uherské Hradiště, párové focení Brno

 

[…]

Valentýnské předsvatební focení v Brně

Předsvatební Klárka & Oto

Předsvatební focení Brno, Uherské Hradiště

Předsvatební focení – fotograf Brno, Uherské Hradiště

Krásné předsvatební focení s Klárkou a Otou – udělali jsme si příjemnou procházku kolem jezer, povídali jsme si o svatbě a fotili. A jak vypadal svatební den Klárky a Ota se můžete podívat tady: Svatba Klára & Oto. Takhle jednoduché to je! I když mi oba tvrdili, že se neradi fotí a že jim to vůbec nejde, vzešly z toho tyhle přenádherné fotky. A já to říkám neustále, že fotogenický je každý a není vůbec důvod se toho bát – prostě jste spolu, užíváte si krásný den a povídáme si.

[…]

Předsvatební focení na Bunči

Když se moje blízká kamarádka zasnoubila, neváhali a objednali se u mě na zásnubní focení. Skvělá příležitost jak si uchovat vzpomínku na tohle krásné období v životě a taky dobrý způsob, jak to vlastně sdělit světu.

[…]