Aneta Juříková fotografie

 

← Vaše příběhy

Noční svatba Svatý Antonínek

Svatební fotograf Brno, Uherské Hradiště, Zlín, Blatnice pod Svatým Antonínkem, svatební fotografie, noční svatební fotografie, obřad v noci, noční svatba, svatba v noci, svatba na Svatém Antonínku, noční obřad Svatý Antonínek

Magická, jedinečná, sychravá noční svatba Katky a Páji byla pro mě i pro novomanžele a jejich hosty velký zážitek, na který nikdo z nás jen tak nezapomene.

Celou svatbu si Katka s Pavlem připravili a vyzdobili za pomoci svých přátel sami a moc se jim to povedlo. Na místo jsem dorazila kolem sedmé večer, chvíli před tím než začali přijíždět svatební hosté a kromě momentek z vítání a zábavy jsme nafotili i párové a rodinné portréty, abychom měli vše nafocené i za světla. Samotný noční obřad přišel na řadu v deset hodin večer a v průběhu celé ceremonie se svět kolem víc a víc nořil do tmy. A majestátná stoletá lípa zářila jako drahokam.

Na další párové focení jsme se k lípě vrátili až později v noci, až když nebe úplně pohltila tma, abychom mohli zachytit zase trošku jinou atmosféru oné noci.

Noční svatby miluji a pokud byste také toužili po takovém nevšedním zážitku ve svůj svatební den, budu moc ráda, když mě oslovíte. Ráda vám také pomůžu večer naplánovat časově tak, aby vypadal opravdu magicky a dokonale.

Prohlédněte si Slideshow z fotografií pro Káťu s Pájou

Líbí se vám moje svatební tvorba? Pojďte do toho se mnou a napište mi!

← Vaše příběhy

 

Svatební fotograf Brno, Uherské Hradiště, Zlín, Kroměříž, Blatnice pod Svatým Antonínkem, svatba na Svatém Antonínku, noční obřad, noční svatba, svatba v noci, svatební fotograf Blatnice pod Svatým Antonínkem.